Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który z bialskich prawników byście polecili?

Utworzony przez Marek, 28 lutego 2014 r. o 20:25
Magdalena Szymańska-Chmiel lub Błażej Więcław. Spróbuj u nich. Dobry poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o adwokata od podziału majątku nie musi być z białej kociubiński odpada nie podją sie sprawy smiech na sali
 Ale to dobrze o nim świadczy, mógł nie mieć czasu ze względu na inne sprawy, albo nie czuje się w temacie danej sprawy mocno to nie oszukiwał, nie brał kasy, nie czarował tylko odmówił. Gdyby wszyscy adwokacji tacy byli, to było by super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto chodzi ze bede walczył z więcławem i musi być lepszy odniego i by sie przyłożył do sprawy by nie wyszło tak samo jak ze szczesnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o adwokata od podziału majątku nie musi być z białej kociubiński odpada nie podją sie sprawy smiech na sali
Ale to dobrze o nim świadczy, mógł nie mieć czasu ze względu na inne sprawy, albo nie czuje się w temacie danej sprawy mocno to nie oszukiwał, nie brał kasy, nie czarował tylko odmówił. Gdyby wszyscy adwokacji tacy byli, to było by super.
 Zgadzam się. Nie zawsze jest tak, że adwokat odmawia ze złej woli. Może po prostu boi się, że przegra. Poza tym sprawy o podział majątku są bardzo skomplikowane. Jak np sąd zechce wyciągów bankowych i zechce omawiać każdy przelew, to zobaczysz o czym mowa. Do takich spraw trzeba bardzo dużo czasu. Może po prostu ten adwokat go nie ma wystarczająco i nie chciał, żeby ucierpiała na tym jakość usługi. Możesz skorzystać z radców prawnych. Oni też mogą reprezentować klienta przed sądem. Poza tym jeśli masz stawać naprzeciw Więcława, to weź kogoś dobrego. Spoza tych wcześniej wymienionych to nie widzę nikogo godnego polecenia. Bałut - nie polecam, bierze bardzo dużo spraw. Nie poświęca jednej należytej uwagi. Może poszukaj kogoś spoza Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może mecenas Pani Chorązy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz żeby wszyscy wiedzieli o czym mówisz w kancelarii w tajemnicy to bierz chorąży. Nieraz było tak że zanim zaczął się proces to na mieście ludzie wiedzieli co kto u niej powiedział w kancelarii. Poza tym łapówkara z wyrokami. Może niedługo pójdzie siedzieć. Dno dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal komentować.... że ktoś jeszcze pyta o tą łapówkarę chorąży....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może mecenas Pani Chorązy?
  ktos szuka sobie problemow na wlasne zyczenie i chyba mlody bo nie pamieta jak chorazy potrafila latami przychodzic do swoich 'klientow' wymuszac pieniadze i prezenty to jak chcesz miec takie wizyty przez x lat to idz do niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem doczynienia z chorąży za konfrontację wzieła 700 zł która trwała 35 min myślałem ze bedzie przymnie a ona poszła do drugiego pokoju nawet rachunku nie wystawiła bardzo chamska biała jest mała ale z patologia prawnicza w białej można skończyć wystarczy skarge napisać i ministerstwo sie zajmie bardzo szybko tylko ludzie sie boją a oni robią co chcą i są bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz proszę kto zagląda tu na forum o pomoc by popytał swoich znajomych o prawnika od podziału majątku może być z innego miasta z góry dziekuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem doczynienia z chorąży za konfrontację wzieła 700 zł która trwała 35 min  myślałem ze bedzie przymnie a ona poszła do drugiego pokoju nawet rachunku nie wystawiła bardzo chamska biała jest mała ale z patologia prawnicza w białej można skończyć wystarczy skarge napisać i ministerstwo sie zajmie bardzo szybko tylko ludzie sie boją a oni robią co chcą  i są bezkarnigraf 6 i 50 kodeksu etyki adwokackiej. Zgoogluj sobie. Opisz sprawę. Wyślij jeszcze skargę do urzędu kontroli skarbowej w Lublinie.
Napisz skargę do ministra. Paragraf 6 i 50 kodeksu etyki adwokackiej - poważne naruszenie. Zgoogluj sobie. Napisz jeszcze skargę do urzędu kontroli skarbowej w Lublinie, że nie pisze faktur. Wszstko w temacie. Zresztą czego się spodziewać po tej osobie. Każdy tutaj wie kto to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może mecenas Pani Chorązy?
 urszula chorąży? i to adwokat? dziwię się że nie ma jej w pierdlu! uczciwa i rzetelna tak samo jak radio moskwa za czasów stalina! w tamtych czasach może zrobiłaby karierę taka szumowina jak ona! niech się cieszy że nie mieszka w usa czy w chinach bo tam do wyboru miałaby krzesło lub rozstrzelanie za to co zrobiła w prokuraturze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja swoje pięć groszy wsadzę była pani prokurator teraz niewiem jakto możliwe karana jest mecenasem dogaduje sie z przeciwną stroną za twoimi plecami ty zostajesz na lodzie wpiszcie w wyszukiwarkę tą pania pseudo mecenas i zobaczycie co wyskoczy wy byście juz tej pracy nie mieli co tam jest popisane pewnie tez udzielali sie policjanci .Chcem coś wam napisać ok dwóch miesiecy temu udałem sie do znanej pani mecenas by pomogła mi w pewnej sprawie jak zaczołem ją wypytywać o różne rzeczy zwią zane z moja sprawą okazało sie ze zaczyna ciągnąć stronę mego przeciwnika i zaczeła kłamać co do przepisów gdy sie udałem tydzień później do tej pani mecenas poinformować ja ze gra na korzyść przeciwnika i robi wszystko aby to jej było lepiej a ni dla mnie zaczeła krzyczeć i bardzo jsk na mecenasa przystało nie taktownie jak ją poinformowałem że miałem kontakt z senator Staroń zrobiła sie biała i myślałem ze zejdzie ona w tej kancelari i wszystko zaczeła odwoływać ze nie prawda prawnicy w białej dobrze sie znaja z sedziami i kto ma wieksze znajomości ten wygra jak do spraw brać mecenasów z wawy wtedy sedziowie inaczej podchodzą do sprawy a warszawa sie nie patyczkuje duzo ludzi rezygnuje z mec choraży i udaje sie do wawy i sprawa wygrana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja swoje pięć groszy wsadzę była pani prokurator teraz niewiem jakto możliwe karana  jest mecenasem dogaduje sie z przeciwną stroną za twoimi plecami ty zostajesz na lodzie wpiszcie w wyszukiwarkę tą pania pseudo mecenas i zobaczycie co wyskoczy wy byście juz tej pracy nie mieli co tam jest popisane pewnie tez udzielali sie policjanci .Chcem coś wam napisać ok dwóch miesiecy temu udałem sie do znanej pani mecenas by pomogła mi w pewnej sprawie jak zaczołem ją wypytywać o różne rzeczy zwią zane z moja sprawą okazało sie ze zaczyna ciągnąć stronę mego przeciwnika i zaczeła kłamać co do przepisów gdy sie udałem tydzień później do tej pani mecenas poinformować ja ze gra na korzyść przeciwnika i robi wszystko aby to jej było lepiej a ni dla mnie zaczeła krzyczeć i bardzo jsk na mecenasa przystało nie taktownie jak ją poinformowałem że miałem kontakt z senator Staroń zrobiła sie biała i myślałem ze zejdzie ona w tej kancelari  i wszystko zaczeła odwoływać ze nie prawda  prawnicy w białej dobrze sie znaja z sedziami i kto ma wieksze znajomości ten wygra jak do spraw brać mecenasów z wawy wtedy sedziowie inaczej podchodzą do sprawy a warszawa sie nie patyczkuje duzo ludzi rezygnuje z mec choraży i udaje sie do wawy i sprawa wygrana
To już nie pierwsza taka sytuacja gdy sprzedaje informacje stronie przeciwnej oj zwracała pieniądze zwracała klientowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto jeszcze napisać skargę do CBA w sprawie tej łapówkary urszuli chorąży. CBA zajmuje się sprawami wyłudzeń podatkowych, a tu ktoś wspomina o niewystawianiu faktur. To przestępstwo. W CBA możesz zgłaszać sprawy anonimowo i przez infolinię. Na pewno zainteresują się również jej korupcyjną przeszłością. Z chorąży miałem do czynienia. Chamstwo, buta, zarozumiałość... Celowo piszę jej personalia z małych liter, bo ta łapówkara nie zasługuje na duże litery, a już na pewno nie na tytuł mecenasa, który do czegoś zobowiązuje. Ona jest mecenasem, ale złodziei, mafii i łapówkarzy. Jej fagas piotr brojek zdechł jak kloszard. Mam nadzieję, że i ją to spotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******polityka.pl/forum/search.thread?user_id=10190807&user_name=stopkorupcji poczytajcie o tej pani mecenas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******polityka.pl/forum/search.thread?user_id=10190807&user_name=stopkorupcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby zobaczyć te fotki z forum polityki trza kliknąć prawy przycisk myszki i opcje pokaż obraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Pana mecenasa Andrzeja Kutę.To jest uczciwy człowiek,adwokat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mecenas Kuta dobry jest w podziale majatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...